Endless Pools

Pływaj oryginalnie. Poczuj jakość najlepszych rozwiązań.

Baseny Swim Spa

Konstrukcja 2 w 1 łączy trening pływacki z luksusowym hydromasażem.

Pięknie uformowana akrylowa niecka spa przemieni Twój dom w całoroczną oazę. Oczywiście System Fitness Endless Pools to o wiele więcej niż zwykły basen z przeciwprądem. Możesz w nim pływać, ćwiczyć, bawić się, relaksować – to idealne rozwiązanie, które jednocześnie zapewni rozrywkę i możliwość ćwiczeń Twojej rodzinie, znajomym lub tylko Tobie.

System fitness Endless Pools jest dostarczany ze wstępnym orurowaniem i jest gotowy do montażu na gładkiej i równej powierzchni: odmień swój taras, przekształć garaż w wodny azyl lub przeznacz nowy obiekt na swoje centrum relaksu.

Wystarczy, że zasiądziesz w ergonomicznym siedzisku do hydromasażu, wszystkie przyciski do regulacji dysz znajdą się w zasięgu twoich rąk. Obróć dysze, aby jak najszybciej zmyć swój stres masażem wodnym lub stwórz intymną atmosferę uruchamiając podwodne światła.

Najlepszy dostępny na rynku generator przeciwprądu Endless Pools sprawi, że wój basen zyska nowe funkcje basenu treningowego. Możesz regulować prędkość prądu od tempa wolnego do zawrotnej 1:14 min na 100 m. Bieżnia podwodna doda Twojemu basenowi wszechstronności.

Nasz system SwimCross Exercise to połączenie dysz z przeciwprądem o 5-stopniowej regulacji i inteligentnych funkcji. W rezultacie dostajesz całościowy program fitness dla osób w każdym wieku.

Każdy model może pochwalić się eleganckim i stylowym designem na trwałej konstrukcji stalowej ukrytej pod nowoczesną bezobsługowa obudową. 8-głośnikowy system nagłośnienia z łączem Bluetooth i zestaw akcesoriów do aquaaerobicu z łatwością pozwolą Ci stworzyć basen dostosowany właśnie dla Ciebie.

Zamów bezpłatny katalog produktów

Opinie użytkowników:
Aby wyrazić zgodę lub brak zgody na używanie plików cookie na tych stronach, wystarczy kliknąć na jeden z linków poniżej: