Endless Pools

Pływaj oryginalnie. Poczuj jakość najlepszych rozwiązań.

Elite Endless Pool

Galeria zdjęćVideo

Przedstawiamy Państwu model Endless Pool Elite, generator przeciwprądu, który zrewolucjonizuje naukę pływania.

Basen Elite daje trenerom niespotykaną dotąd możliwość przeanalizowania każdego elementu ruchu pływaka, dostarczając jemu i pływakowi natychmiastowej informacji zwrotnej w czasie rzeczywistym dzięki regulowanym kamerom i lustrom.

Silnik generatora w modelu Elite o mocy 7,5 KM sprawia, że tempo maksymalne nurtu sięga :56 sekund na 100 m i jest najszybszym i najbardziej równomiernym nurtem dostępnym w biezniach pływackich na rynku. Standardowy obszar pływania o wymiarach 2,44 m x 4,27 m x 1 m (istnieje też możliwość dostosowania tych wymiarów do potrzeb klienta) i dwa silniki o spersonalizowanej konstrukcji sterowane jednym pilotem zdalnego sterowania sprawiają, że basen Elite sprosta wymaganiom najlepszych pływaków.

Spersonalizowany wylot o wymiarach 61 cm x 53 cm generuje nurt, który jest szeroki, głęboki i stabilny. Zamontowanie jednostek napędowych po obu końcach długich kanałów zwrotnych sprawia, że woda pokonuje dłuższą drogę zanim trafi do generatora jednostki napędowej i tym samym ma więcej czasu na wyprostowanie, dając wyjątkowo równomierny nurt. Specyfikacja techniczna basenu Elite Endless Pool:.

W modelu Elite trener może zwiększyć tempo przeciwprądu do tempa pływaka, zaobserwować kiedy ruchy jego ramion tracą na jakości i w jaki sposób to skorygować. I to od razu. Nie zrobiłby tego krzycząc przez 3 tory 50-metrowego basenu.

Wystarczy? Jeśli tak, ten basen jest stworzony dla Ciebie!

Zamów Bezpłatny katalog pomysłów Endless Pool i sprawdź, jak nasz basen może zmienić Twoje życie.

Tak, chciałbym otrzymywać wiadomości e-mail, z których dowiem się, jak Endless Pools może poprawić jakość mojego życia.

Nie użyczamy ani w jakikolwiek inny sposób nie udostępniamy informacji osobowych. Możesz być spokojny, Twoja prywatność ma dla nas najwyższą wartość.

Specyfikacje techniczne/opcje modelu Elite Endless Pool:
Powierzchnia pływania 2,44 m x 4,27 m do 3,05 m x 4,88 m
3 kratki zasysajace ze stali nierdzewnej o wymiarach 1,5 m x 45,7 cm zgodne z wytycznymi VGB (przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa w basenach i spa)
Standardowa głębokość: 1 m, opcjonalnie 1,12 m i 1,27 m
Systemowa obudowa
Modułowa konstrukcja stalowa
Publiczny system dezynfekcji wody basenowej
Generator przeciwprądu z dwoma jednostkami napędu o mocy 7,5 KM
Pobór mocy wyłącznika różnicowoprądowego (RCD) 400V, 45 A
Kratka wylotowa generatora o wymiarach 61 cm x 53 cm
Lustra (2 na dnie niecki i 1 nad basenem dla grzbiecistów)
Układ przepływu i oczyszczania wody ze wzmocnionego akrylu
Indywidualny projekt graficzny obudowy

Zamów bezpłatny katalog produktów

Opinie użytkowników:
Aby wyrazić zgodę lub brak zgody na używanie plików cookie na tych stronach, wystarczy kliknąć na jeden z linków poniżej: