Endless Pools

Pływaj oryginalnie. Poczuj jakość najlepszych rozwiązań.

O nas

Generator przeciwprądu Endless Pool® wytwarza równomierny i stabilny nurt, dzięki któremu możesz bez końca pływać w miejscu.

Pierwszy generator Endless Pool powstał w Stanach Zjednoczonych w 1988 r. Od tego czasu w ponad 100 krajach zainstalowano ponad 20 000 urządzeń Endless Pools.

Modułowa budowa basenów z przeciwprądem Endless Pools pozwala na ich montaż w praktycznie dowolnym miejscu. Wszystkie elementy składowe basenu systemowego mieszczą się bez problemu w standardowych drzwiach czy na klatkach schodowych. Generator można umieścić w pomieszczeniach istniejących budynków, np. w garażu czy piwnicy, a także w nowych obiektach, np. w oranżerii lub w domku w ogrodzie.

Generator przeciwprądu Endless Pool:

  • Umożliwia Ci wygodne i komfortowe korzystanie z basenu pływackiego przez cały rok w zaciszu domowym
  • Jest łatwy w montażu i eksploatacji, a także ekonomiczny
  • Zmieści się praktycznie w każdym miejscu – możliwość instalacji wewnętrznej w budynku, jak i zewnętrznej
  • Jest przyjazny dla środowiska – zajmuje mniej miejsca oraz zużywa mniej wody i energii elektrycznej niż tradycyjny basen

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszego generatora przeciwprądu lub chciałbyś go wypróbować, możesz do nas napisać na adres globalsales@endlesspools.com.

Zamów bezpłatny katalog produktów

Opinie użytkowników:
Aby wyrazić zgodę lub brak zgody na używanie plików cookie na tych stronach, wystarczy kliknąć na jeden z linków poniżej: